Homepage

Finálne média

Každého zákazníka si veľmi vážim, preto každému jednému zabezpečím originálnu krabičku na USB kľúč vyrobenú ručne. Hodnota samotnej krabičky sa pohybuje v desiatkach eur. Krabičku a obaly na DVD maju zákazníci v cene a nič za nich nepriplácajú. V cene je aj USB kľúč, DVD nosiče s potlačou, papierová taška a dve perá. Po individuálnej dohode viem vyhotoviť viac kópii, či už USB kľúča a krabičky, alebo DVD nosičov.

Mnoho klientov sa ma pýta aký postup je ďalej po natočení svadby a a následnom spracovaní záberov. Povedzme si úprimne, ktorí kameraman vo Vašom okolí dal Vašim známym video zo svadby na kontrolu? Vo väčšine prípadov sa s tým kameraman „nebabre“ a video spracuje a „hodí ho do tváre“ zákazníkom tak ako ho spracoval a oni už nemajú inú možnosť, ako to video prijať a aj keby chceli nejake zmeny tak kameraman sa bude vyhovárať. U mňa to funguje presne naopak, video spracujem a následne ho zákazníkom pošlem v nižšej kvalite na kontrolu, pretože aj kameraman je len človek a môže sa stať, že vloží do videa nevhodný záber, alebo sa zákazníkom nebude páčiť záber na niekoho kto sa zle tvári a podobne. Preto zákazník spíše časy vo videu, ktoré si prosí upraviť a následne po odsúhlasení sa video začne spracovávať do plnej kvality a na nosiče.

Taktiež sa ma mnoho zákazníkov pýta na archiváciu svadobného videa. Svadobné video v plnej kvalite uchovávam 1 kalendárny rok od dátumu kedy finálne video odovzdám. Po roku video odstránim, avšak video ktoré je na DVD nosičoch archivujem neobmedzene, čiže úplne o svoje video neprídete. Je tu možnosť archivácie videa v plnej kvalite za príplatok 50€ za každý kalendárny rok.