USB kľúč s videom

Každého zákazníka si veľmi vážim, preto každému jednému zabezpečím originálnu krabičku s USB kľúčom. Krabičku a USB kľúč maju zákazníci v cene a nič za nich nepriplácajú. Po individuálnej dohode viem vyhotoviť viac kópii USB kľúča za príplatok avšak v cene ich máte 2 kópie

Mnoho klientov sa ma pýta aký postup je ďalej po natočení svadby a a následnom spracovaní záberov. Povedzme si úprimne, ktorí kameraman vo Vašom okolí dal Vašim známym video zo svadby na kontrolu? Vo väčšine prípadov sa s tým kameraman „nebabre“ a video spracuje a „hodí ho do tváre“ zákazníkom tak ako ho spracoval a oni už nemajú inú možnosť, ako to video prijať a aj keby chceli nejaké zmeny tak kameraman sa bude vyhovárať. U mňa to funguje presne naopak, video spracujem a následne ho zákazníkom pošlem v nižšej kvalite na kontrolu, pretože aj kameraman je len človek a môže sa stať, že vloží do videa nevhodný záber, alebo sa zákazníkom nebude páčiť záber na niekoho kto sa zle tvári a podobne. Preto zákazník spíše časy vo videu, ktoré si prosí upraviť a následne po odsúhlasení sa video začne spracovávať do vyššej kvality a na USB nosiče.

Taktiež sa ma mnoho zákazníkov pýta na archiváciu svadobného videa. Svadobné video vo vyššej kvalite uchovávam 1 kalendárny rok od dátumu kedy finálne video odovzdám. Po roku video odstránim. Je tu možnosť archivácie videa v plnej kvalite za príplatok 60€ za každý kalendárny rok.